#11167. Μονίμως μπλοκαρισμενη ραμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 13-12-2016 14:23:30 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 13:18:09 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636783646201220
Γεωγραφικό μήκος: 22.946198880672455
Προβολές: 44
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Παρακαλώ πολύ τοποθετήστε κάποιο αποτρεπτικο εμπόδιο ώστε η ραμπα της φωτογραφίας να απελευθερωθει. Διαγραμμιση διάβασης θα ήταν επίσης χρήσιμη. Μπλοκάρεται διαρκώς από αυτοκίνητα και αποτελεί μια συνεχή πηγή εκνευρισμου για την περιοχή.

linear_scale Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Στις 5-2-2017 έγινε διαγράμμιση της διάβασης

16-12-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-12-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-12-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΦιλίππου 37, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα