#11112. ΚΑΔΟΙ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 12-12-2016 10:47:24 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 12-12-2016 12:13:57 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638153682915820
Γεωγραφικό μήκος: 22.946393332779735
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ολύμπου στο ύψος του εργατικού κέντρου μπροστά στο πάρκο, υπάρχουν 4 καδοι σκουπιδιών. Οι καδοι αυτοί μετακινουνται ανάλογα με τις ανάγκες του κάθε οδηγού για θέση πάρκινγκ. Την Παρασκευή το βράδυ παρκαρα νόμιμα το αυτοκίνητο μου σε θέση με μπλε διαγραμμιση στο εν λόγω σημείο και σήμερα το πρωί μπροστά του βρίσκονταν οι 4 αυτοί καδοι που ήταν αδύνατο να τους μετακινησω ώστε να μπορέσω να πάω στη δουλειά μου. Με τη βοήθεια των περαστικων τους μετακινήσαμε και μπόρεσα να φύγω. Παρακαλώ τους αρμόδιους, να μεριμνησουν ώστε να οριοθετηθουν οι καδοι στο σημείο αυτό γιατί δημιουργείται πρόβλημα τόσο στους κατοίκους της περιοχής όσο και στους υπαλλήλους του Δήμου προφανώς. Ευχαριστώ για την προσοχή σας και καλές γιορτές σε όλους.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-12-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-12-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΟλύμπου 79, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα