#11095. Απομάκρυνση κάδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 12-12-2016 08:30:09 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 12-12-2016 12:20:12 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608605300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.961873900000000
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Λαλα και Δούσμανη να απομακρυνθεί ο κάδος ανακύκλωσης γιατί δεν μπορεί να μπει το απορριματοφόρο επειδή ο δρόμος είναι στενός και να πάει στην Κωνσταντινουπόλεως που ήταν και τον μετακινήσαν

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-12-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-12-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΛάλα και Δούσμανη Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα