#10636. ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΠΑΣΜΕΝΩΝ ΠΛΑΚΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 27-11-2016 11:44:21 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 18:20:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605143846028895
Γεωγραφικό μήκος: 22.967137090087930
Προβολές: 30
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλημέρα σας Την άνοιξη, στην οδό Στρ. Γενναδίου (από Νεμέας μέχρι Παπαναστασίου) Χαριλάου, ένα συνεργείο (μάλλον εργολαβία) έσπασε τις πλάκες του πεζοδρομίου γύρω-γύρω από τα δέντρα και εκ' τότε δεν έγινε καμία αποκατάσταση και διαμόρφωση σ' αυτά. Δεν ξέρω αν ο σχεδιασμός ήταν να παραμείνουν έτσι ή όχι, πάντως στους διπλανούς δρόμους έγινε μια διαμόρφωση με κόκκινο χαλίκι. Το ότι παραμένουν έτσι δημιουργείται πρόβλημα στους πεζούς και ειδικά σε εμάς που έχουμε μικρά παιδιά και χρησιμοποιούμε καροτσάκια. Επίσης στο τμήμα της Γενναδίου μεταξύ Δανιώλου και Πλαταιών στο δεξιό πεζοδρόμιο ανεβαίνοντας προς Παπαναστασίου, έχουν καταστραφεί πάρα πολλές πλάκες τυο πεζοδρομίου επειδή τα αυτοκίνητα ανεβαίνουν και παρκάρουν στο πεζοδρόμιο. Ελπίζω σύντομα να αποκατασταθούν όλα τα παραπάνω και τα πεζοδρόμια της γειτονιάς μας να αποκτήσουν την ποιότητα που πρέπει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκριση σας.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-11-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-11-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΣτρ. Γενναδίου 38, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα