#10246. προβληματα σαρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 17-11-2016 12:54:42 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 11:47:29 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591922200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960530800000015
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βιτσέντζου Κορνάρου 21,να σκουπιστεί ο δρομος.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

17-11-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-11-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΒιτσέντζου Κορνάρου 21, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα